Květen 2015

Divné dny,prosím konec !

30. května 2015 v 15:21 | *Anne |  *Diary
Ahojky !
Zase jsem tu nebyla,já vím. Moc jsem chtěla napsat články,ale od mé poslední aktivity byly samé divné dny. Nevím jak to prostě popsat. Dny,kdy se cítíte úplně k ničemu, dny kdy vám nic nejde a všechno se zase kazí. Doufám, že těchto dnů je konec, fakt už mě to nebaví. Mám se ráda úsměvavá, ne nabručená a zklamaná, ale někdy to tak prostě cítím a když se to snažím někomu vysvětlit, tak to ne zcela pochopí. Všichni tyto pocity asi znáte. No a aby toho nebylo málo, u mého náhradního mobilu nejde zadní foťák, učitelé ve škole se zbláznili, počasí je na nic a já si na těláku natáhla vazy, takže budu teď 14 dní chodit s ortézou na celé noze. Takže zase 14 dní bez běhu,koní a street dancu.
Když už jsme u toho běhu, na zlepšení nálady vždy zafungují nákupy, takže mám nové běžecké boty, které nosím nejen na běhání, ale i na normální všední nošení. Je to konkrétně nejnovější model Nike free run 5.0 natural. Model je udělaný i pro bosé běhání a hlavně je udělaný pro přírodní běhání, kdy zatěžujete nohu opravdu jako kdyby jste běhali na boso(nikdy jsem tohle slovo nepsala,je to divný, tak jako všechno) :D Také mám nové oblečení z H&M, což je můj velice oblíbený obchod :)
Poslední novinkou tedy je, že rovnátka jsou dole a je to strašně super pocit :) Nikde nic netlačí, neškrábe a zuby rovný jako pravítko. Ještě mám tedy vynadavací, tak jako každý, ale to už mi je jedno, když jsou pouze na noc.

moje lásky ! Ve skutečnosti mají zářivější barvu :)

Léto pospěš si prosím !


Jdu juknout na vaše blogy :)
Mějte se <3
*Anne

Děkuji za předešlé reakce ! :)

17. května 2015 v 20:26 | *Anne |  *Diary
Ahoj !
Jako první vám chci strašně moc poděkovat za reakce k minulému článku :) Moc mě překvapilo, jak jste se rozepsali a vyjádřili svůj názor, opravdu jste mě potěšili :) Jsem ráda, že vás tyhle články na zamyšlení baví, nebojte se, budou častěji. Přece jen smysl mého blogu už takový je.
Jako další vám objasním situaci mé nepřítomnosti. Zase tak dlouhá doba to nebyla, ale stalo se docela hodně věcí.
Začnu čarodkama,huh byla to skvělá akce se super lidma, jak jinak taky že ? Ovšem já měla i trochu smůly a rozbila jsem si mého miláčka, myslím tím mobil. Chtěla jsem napsat našim, že už jdu domů a jak jsem byla trochu v alkoholové náladičce, prostě mi vypadl z ruky. Nejlepší na tom bylo, že jsem se ráno probudila s lehkou nevolností a myslela jsem si, že ten rozbitej mobil byla jenom noční můra, ale bohužel. Takže miláček je na měsíc na léčebném pobytu, takže ho příští týden budu mít zase zpátky. Je hrozné, jak si člověk zvykne na lepší věci a pak když má mít starší náhradní mobil, je to fakt děs :D
Druhou věcí je, že jsem byla s mým bae v kině na Avengers, byl to super film, a doporučuji všem, kteří milují humor tvůrců Avengers :D :)
Třetí a poslední věcí je hokej. Ano ano jsem hrdá fanynka, byla jsem i v O2 ve VIP, tak jsem okusila jaké to je žrát a dívat se přitom přímo v O2 aréně na hokej :DD Nebudu tady s vámi hokej rozebírat. Myslím,že každý má svůj názor. Ovšem poznámku si neodpustím. Věřila jsem,že Kanadu porazíme, bohužel se nezdařilo, ale výsledek 2:0 špatný není, škoda neuznaného gólu. Když mluvíme o tomto zápasu,byla jsem na něm se svým bae na Staromáku, kdo byl také ? :) No abych kapitolu hokej ukončila - Hrdí,když se vítezí...věrní, když se nedaří ! Jsem toho názoru, že se má chválit celý tým, nejen Jarda Jágr, který ovšem má můj obdiv. Jo a jen tak btw. mojí slabostí je Ondřej Pavelec (awwww :3 :D)
No a to by bylo asi vše. Poslední dny mám volnější, a snažím si je užívat i přes problémy, které se vyskytly a které na blog stejně nepatří, tak proč se o tom vůbec zmiňovat. Taky už se nemůžu dočkat prázdnin, které se rychle blíží,juhuuuu :) <3

Prej jsme si se ségrou podobné :D Vpravo pak naše maminečka :3

Smysl blogu - iluze nebo láska ?

2. května 2015 v 16:58 | *Anne |  *illusion or love
založeno 1.2. 2015
1.narozeniny KLIK
 
Ahojky :)
Dnes mě napadlo napsat článek o smyslu tohoto blogu.
Nejsem jedna z těch děvčat, která si blog založí jenom kvůli popularitě, módě nebo jen tak pro vyplnění nudy. Důvodem založení mého blogu bylo to, abych se mohla někomu svěřit, někomu se vypsat z mých pocitů, protože málo kdo mě chápe, málo kdo mi opravdu rozumí. Světe div se, někteří moji čtenáři mě alespoň z části chápou a moje názory je baví. Díky tomu jsem s blogováním nepřestala. Je to něco co mě naplňuje, dělá mě to upřímně šťastnou, když vidím, že vás to baví. Mám chuť být lepší. Snažím se psát zajímavé úvahy a články, aby to nebyly jen ty suché, nemastné a neslané kecy. Zda se mi to daří,nebo ne musíte posoudit sami.
O mé lásce k blogování a nedostatku času bych mohla mluvit dále, ale hlavním tématem dnešního článku je konkrétní smysl blogu. Smyslem tedy není pouze to, abych uspokojila sama sebe a vypsala se z mých úvah a následně zaujmula i vás, ale smysl blogu se skrývá v jeho názvu - illusionorlove (iluze nebo láska).
Název blogu není pouhým výplodem mé fantazie, ale mělo vám to dát chvilku na zamyšlení a pozastavení se nad tím, co chce název blogu říct. Nevím,jestli u ostatních blogů vůbec koukáte na názvy, ale já ano a můžu říct, že mě to docela ovlivní v tom, zda-li mě blog bude zajímat nebo ne :D :)
Co vám tím vlastně chci říct, je to že žijeme ve světe iluzí a lásky. Vždyť se nad tím zamyslete. Není už jenom samotná láska pouhá iluze ? Nepřemítá snad každá holka nad svým vysněným klukem ? Podle mě ano, je to jen samá iluze a láska. Dalším příkladem je i pouhé přemyšlení nad něčím co nám vytváří zkreslené představy a žijeme ponoření do iluzí. Co se týče lásky, ta je všude kolem. Láska je i to, že milujeme zmrzlinu, rodinu nebo jenom děláme sport, který nás baví. Celý náš život je vlastně propojení iluzí a lásky, protože málo lidí žije opravdu v reálném světě a stojí pevně na svých nohách :)


ze seriálu Skins :)